Skicka ett meddelande till oss

Vår Personal

Klubbdirektör: Johan Gustavsson johan.gustavsson@malmokappsim.se

Ansvarig simning: Magnus Lennartsson
magnus@malmokappsim.se

Ansvarig simhopp: Pär Berg
mkksimhopp@gmail.com

Ansvarig simskola teknik och bredd: Mikael Oredsson
simskola@malmokappsim.se

Ansvarig mini/babysim kvinnosim: Caroline Johannesson
simskola@malmokappsim.se

Administratör: Louise Liljegren
louise@malmokappsim.se
040-6643132

Ansvarig Lindängsbadet/skolsim: Christer Jansson
christer@malmokappsim.se

Ekonomiansvarig: Jenny Jansson
ekonomi@malmokappsim.se

Tränare/arrangemang: Johan Andersson
johan@malmokappsim.se

Kanslist: Mona Bresgen
mona@malmokappsim.se

Receptionist: Pia Åhman
040-6643130

Ring oss

Ordinarie telefontid:
Tisdagar: 12.00-14.00
Onsdagar: 09.00-11.00
Torsdagar: 09.00-11.00

040-6643130.
kansliet@malmokappsim.se

Adress

Malmö Kappsimningsklubb
Regementsgatan 24
211 42 Malmö
   

besökstider

må–fr: 09.00–12.30/13.00-15.00