Skicka ett meddelande till oss

Vår Personal

Klubbdirektör: Johan Gustavsson johan.gustavsson@malmokappsim.se

Ansvarig simning: Magnus Mango Lennartsson
magnus@malmokappsim.se

Ansvarig simhopp: Pär Berg
mkksimhopp@gmail.com

Ansvarig simskola teknik och bredd: Mikael Oredsson
simskola@malmokappsim.se

Ansvarig mini/babysim kvinnosim: Caroline Johannesson
simskola@malmokappsim.se

Administratör: Louise Liljegren
louise@malmokappsim.se
040-6643132

Ansvarig Lindängsbadet/skolsim: Christer Jansson
christer@malmokappsim.se

Ekonomiansvarig: Jenny Jansson
ekonomi@malmokappsim.se

Tränare/arrangemang: Johan Andersson
johan@malmokappsim.se

Kanslist: Mona Bresgen
mona@malmokappsim.se

Receptionist: Pia
040-6643130

Ring oss

Telefontid Sommar, v.25-28 & v.33-34 :
Må:    09.00-12.30 *
To:     09.00-12.30

*Telefontid måndagen den 5/7 är flyttad till tisdagen den 6/7, Obs. sommarstängt v. 29-32, dvs ingen telefontid dessa veckor.
                          
Extra telefontid:
To 5 augusti  09.00-12.30
To 12 augusti  09.00-12.30


Ordinarie telefontider from v. 35

Telefonnr: 040-664 31 30
E-post: kansliet@malmokappsim.se

Adress

Malmö Kappsimningsklubb
Regementsgatan 24
211 42 Malmö