Skicka ett meddelande till oss

Vår Personal

Klubbdirektör: Johan Gustavsson johan.gustavsson@malmokappsim.se

Ansvarig simning: Magnus Mango Lennartsson
magnus@malmokappsim.se

Ansvarig simhopp: Pär Berg
mkksimhopp@gmail.com

Ansvarig simskola teknik och bredd: Mikael Oredsson
simskola@malmokappsim.se

Ansvarig mini/babysim kvinnosim: Caroline Johannesson
simskola@malmokappsim.se

Administratör: Louise Liljegren
louise@malmokappsim.se
040-6643132

Ansvarig Lindängsbadet/skolsim: Christer Jansson
christer@malmokappsim.se

Ekonomiansvarig: Jenny Jansson
ekonomi@malmokappsim.se

Tränare/arrangemang: Johan Andersson
johan@malmokappsim.se

Kanslist: Mona Bresgen
mona@malmokappsim.se

Receptionist: Pia
040-6643130

Ring oss

Ordinarie telefontid:
Ti:     12.00-14.00                                    On:    08.30-12.00                                 To:     09.00-11.00
                       
Extra telefontid:
Må 1/2: 09.00-11.00
Må 8/2: 09.00-11.00

                                                     
040-6643130.
kansliet@malmokappsim.se

Adress

Malmö Kappsimningsklubb
Regementsgatan 24
211 42 Malmö